BEZPIECZNE WAKACJE

WYNAJMIJ KAMPERA

Każdy potrzebuje odpoczynku od rutyny, problemów, obowiązków i wielu innych rzeczy.

I tak ilu jest ludzi na świecie tyle jest powodów do odpoczynku i sposobów na jego realizację.

Jeżeli Twoim sposobem na zresetowanie się są podróże to wcale nie oznacza to, że w obecnych czasach pandemii koronawirusa musisz z nich rezygnować.

Wystarczy postawić na podróż kamperem, ponieważ jest to jedyna forma komfortowego przemieszczania się i wypoczynku, która gwarantuje Ci spędzanie czasu we własnym gronie rodziny bądź przyjaciół bez konieczności narażania się na zbędne kontakty z obcymi ludźmi.

WYBIERAJĄC WAKACJE W KAMPERZE:
  1. Po pierwsze masz gwarancję, że podróżujesz bezpiecznym pojazdem, który był zdezynfekowany, ozonowany i poddany kwarantannie po każdym wyjeździe.
  2. Nie masz potrzeby zatrzymywania się w hotelach i pensjonatach, w których następuje ciągła rotacja ludzi, stąd też ograniczasz kontakty z przypadkowymi osobami (gośćmi czy pracownikami, którzy mają ciągły kontakt z innymi ludźmi). Nie narażasz się tym samym na kontakt z wirusem, który potrafi utrzymywać się w powietrzu i przez to nie ma możliwości zapewnienia w takim miejscu pełnego bezpieczeństwa. W kamperze jesteś Ty i Twoja rodzina. Nikt więcej.
  3. Nie musisz obawiać się zatrzymania bądź kwarantanny. Zgodnie z procedurami pobyt w hotelu, w którym zakwaterowałaby się również w tym samym czasie zakażona koronawirusem osoba wiązałby się z nałożeniem na Ciebie i pozostałych gości obowiązku odbycia kwarantanny nawet wtedy gdy nie jesteście chorzy. Podróżując kamperem takie „przygody” Ciebie nie dotyczą, ponieważ jesteś wolny, niezależny i nie mieszkasz w tłumie.
  4. Możesz odciąć się od zgiełku i tłumów ludzi w dyskretnym miejscu. Jesteś w 100% niezależny – nie ryzykujesz zdrowia niepotrzebnymi kontaktami.